Bu Yaziyi Paylaş facebook'a ekle twitter'a ekle myspace'e ekle friendfeed'e ekle google bookmark'a ekle msn ekle rss abone ol

Omegla

Omegla Rusya’nın en iyi ve popüler sitesi olarak bilinen chatroulette alternatifi olarak kullanılan yabanci Bay ve Bayanlar’ın webcam karşısında hiç birbirlerini bilmeden tanımadan karşılıklı bir şekil de sesli ve görüntüli sohbet sitesi olarak hizmet vermektedir.

Türkiye de son zamanda gün geçtikce kullanım oranı bakımından daha çok üst seviye de sohbet sitelesi olarak kullanılan omegla aslında İngilizce bir kelime olup doğru yazılışı omegle kelimesidir.

Peki bu site de neler var Omegla Türkçe desteği vermekte midir, gibi kafalardaki soru işaretlerini ortadan kaldıralım.

Omegla chatroulette ru Rusya sitesine alternatif ve benzeri site olarak bizlere bu doğrultuda hizmet vermektedir.

omegla-chatroulette

 

Omegla sitesine sizler de google üzerin’den üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de omegle.com sitesi yazarak doğru bir şekil de kameralı ve görüntülü sohbet sitesine giriş yapmış olursunuz.

Omegla sitesine bağlanabilmeniz için Bilgisayarınızın yanında bir adet görüntülü sohbet edebilmeniz için web kameranızın olması gerekir ve bunun yanında karşınızdaki kişilerle muhabbet etmek için 1 adet sesli konuşmak icin mikrofonunuzun olması lazım.

Omegla Türkiye sohbet odalarına en iyi şekil de giriş yapmaniz için sizlere tavisyemiz Google Chrome ve Mozilla Firefox eklentilerini kullanmanızdır.

Omegle rast gele görüntülü ve kameralı sesli sohbet odalarına karşınızda hiç bilmeden görmeden tanımadan bilmediğniz yabancı ülkelerdeki kızlarla ve erkeklerle sesli ve görüntülü bür şekil de keyif dolu vakitler gecirebilirsiniz.

Tek yapmanız Omegle sitesine giriş yapınca karşınıza çıkan secenekler de kullanacağınız ve anlıyabileceğiniz şekil de sizlere kolaylık olsun diye yabancı diller de ve ülkeler de secme hakkını sizlere sunmaktadırlar. Burada Türkçe secenğini secip , Start A, Chat demeniz (Sohbet’e Bağlan) yeterli olacaktır. Burada sizlere text or video seceneklerin de text (yazılı chat) video ise (kameralı görüntülü chat) yapmanız içindir. Burada video seceneğini tıklamaız ve omegle sohbet sitesine üyeliksiz ücretsiz bir şekil de bağlanmanız yeterli olacaktır.

Bağlanmış olduğunuz görüntülü ve kameralı sohbet odalarında karşınıza bin bir çeşit komik yada bel altı uygunsuz görüntüler çıkabilir. Buradaki görüntüleri değiştirebiliorsunuz.Stop, Durdurmak, Reaaly devam New yeni görüntülü kameralı kişiler seceneğidir. Burada dilediğiniz şekil ge gezinti yapabilirsiniz.

Karşınıza uygunsuz çıkan görüntüleri kapatabilir başka görüntülere devam edebilirsiniz.

Talk To Strangers (yabancılarla konuşmak) anlamına gelmektedir. Sizler de yabancı bir arkadaşınızın olmasını yada İngilizce dil tercihinizi ilerletmek ve pratik yapmak için bu siteler den faydalanabilirsinizi.

Omegle ve chatorulette gibi siteler’den uygun görüntüler sonrası İp numaranız banlandığında giriş yapamadığınızda neler yapabilirsinizi biraz da bu konudan sizlere söz etmek istiyorum.

omegle

 

Burada genellikle sitelerden uzaklaştırma cezası alan kişiler uygunsuz çıplak bir şekil de cam karşısında hareket yapıp karşısındaki insanlara rahatsızlıkveren görüntüler sonrasında sitede uzaklaştırma cezası süresi olarak Banned yanı girişiniz yasaklanır ve modemi aç kapat yapsanız dahi butür sitelere giriş yapamazsınız. Mask Bilgisayarınızın kendi İp numaranızı direk yasaklamaktadırlar.

Şimdi sizlere vereceğim kolay ve pratik bir şekil de omegle yada chatorulette ban açabilme seceneklerimizden kolay bir şekil de bunları sıraıyla uyguladığınız taktir de tekrar omegle sitesine giriş yapabileceksiniz.

İlk önce yukarı açıklamasını yaptığımız en iyi görünürlikte Bilgisayarınıza ilkin google chrome eklentisini kurunuz. Bilgisayarınızı kapatın ve modeme reset atarak, tekrar Bilgisayarınızın havızasını çerezlerini geçmişi silerek tekrar dan omegle sitesine bağlanın. Burada giriş yasağınızın kalkmış olduğunu ve proxy kullanmadan kolay bir şekil de bağlandığınızı görebilirsiniz.

Omegle tr bir eğlence ve arkadaşlık sitesidir. Burada yabancılarla tanışabilir zengin bayanlarla yakından arkadaş olabilirsiniz. Omegle sohbet odaları’na sizler de giriş yaparak kendinize yepyeni güzel kaliteli bir ortamda yabancılarla sohbet edebilirsiniz.

Herkeze hoş sohbet’ler diliyoruz.

Omegla Benzer Yazılar

Bugün sizlerle seviyeli ve güzel mazisi iyi bir şekil de arşivler de yer alacak eski kapanan mynet sohbet üzerine şöyle güzel bir anlatım yapma
Mersin de yaşayan ve Mersin dışında Gurbet eller de yaşayan insanları tekrarda Mersin arkadaşlık sitemiz üzerin de toplamaya ve tanıştırmaya

Toplam 1 Yorum Yapılmış

  1. murat demişki 23 Nisan 14 01:57 

    ben mersinden murat yas 24 bayan kuaforuyum
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar çağrıya cevap yok 0506 4942008

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Omegla Etiketler

MersinSohbet.Com Bay ve Bayan Arkadaşlık Mersin Sohbet | Mersin Chat | Mersin Sohbet Odaları Hoş Sohbetler Diler. Sitemap

Last news canadian pharmacies "]) Canadian pharmacy drugs enter your Health Record number. Top offer canadian pharmacies is suitable for you. Where to buy cheaper drugs? Canadian pharmacies ~?[} buying cialis refill, manage your family's prescriptions.

Warning: scandir(/home/mr1snx72/domains/mersinsohbet.com/public_html/wp-content/themes/sohbet/../../../../) [function.scandir]: failed to open dir: Permission denied in /home/mr1snx72/domains/mersinsohbet.com/public_html/wp-content/themes/sohbet/footer.php on line 45

Warning: scandir() [function.scandir]: (errno 13): Permission denied in /home/mr1snx72/domains/mersinsohbet.com/public_html/wp-content/themes/sohbet/footer.php on line 45

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mr1snx72/domains/mersinsohbet.com/public_html/wp-content/themes/sohbet/footer.php on line 47